VÝSLEDKOVÝ SERVIS PKS

VÝSLEDKY ON-LINE

KUŽELKY.COM

TABULKY

MLÁDEŽ

MISTROVSTVÍ PRAHY

TURNAJE

ZPRAVODAJ PKS

ZRAVODAJ ČKA

EVIDENCE ČLENŮ

DISKUZE

FOTOARCHIV
TABULKY SOUTĚŽÍ - ročník 2023 / 2024

DIVIZE AS

1. KK Konstruktiva Praha B 25 18 1 6 2593.5 132.5 : 67.5 37
2. TJ Sokol Benešov B 25 16 1 8 2549.0 109.0 : 91.0 33
3. TJ Sparta Kutná Hora A 25 15 1 9 2564.8 117.0 : 83.0 31
4. KK Kosmonosy B 25 15 0 10 2578.7 119.5 : 80.5 30
5. TJ Sokol Praha-Vršovice A 25 13 2 10 2531.2 112.5 : 87.5 28
6. KK Vlašim A 25 13 2 10 2522.7 108.0 : 92.0 28
7. AC Sparta Praha A 25 13 2 10 2584.0 106.5 : 93.5 28
8. KK Slavoj C 25 11 5 9 2545.3 99.0 : 101.0 27
9. TJ Astra A 25 11 0 14 2510.2 94.5 : 105.5 22
10. TJ Neratovice 25 9 1 15 2491.0 78.5 : 121.5 19
11. TJ Sokol Brandýs n. L. A 25 8 1 16 2525.8 90.0 : 110.0 17
12. SK Meteor Praha A 25 7 3 15 2541.3 85.0 : 115.0 17
13. TJ AŠ Mladá Boleslav 25 8 1 16 2500.1 76.0 : 124.0 17
14. TJ Lhotka A 25 7 2 16 2490.3 72.0 : 128.0 16

MISTROVSTVÍ PRAHY 1

1. TJ Rudná 25 18 1 6 2566.1 126.0 : 74.0 37
2. SK Žižkov C 25 17 0 8 2544.7 125.5 : 74.5 34
3. SK Uhelné sklady 25 16 1 8 2501.5 124.0 : 76.0 33
4. SK Meteor Praha B 25 16 1 8 2519.6 115.0 : 85.0 33
5. SK Žižkov B 25 15 2 8 2530.5 110.5 : 89.5 32
6. SC Olympia Radotín 25 14 1 10 2539.8 110.0 : 90.0 29
7. TJ Kobylisy A 25 13 1 11 2482.4 101.0 : 99.0 27
8. KK Konstruktiva C 25 12 2 11 2513.5 104.0 : 96.0 26
9. TJ Kobylisy B 25 12 2 11 2445.4 99.0 : 101.0 26
10. VSK ČVUT 25 8 1 16 2487.6 80.5 : 119.5 17
11. SK Meteor C 25 7 2 16 2367.7 76.0 : 124.0 16
12. KK Slavia Praha 25 7 1 17 2482.0 82.0 : 118.0 15
13. KK DP Praha 25 6 2 17 2432.3 72.0 : 128.0 14
14. AC Sparta B 25 5 1 19 2444.6 74.5 : 125.5 11

MISTROVSTVÍ PRAHY 2

1. TJ Radlice B 23 14 1 8 2425.6 105.5 : 78.5 29
2. TJ Rudná B 23 14 0 9 2399.5 101.5 : 82.5 28
3. TJ Vršovice B 22 13 1 8 2376.4 98.0 : 78.0 27
4. TJ Kobylisy C 23 13 1 9 2341.5 100.0 : 84.0 27
5. KK Velké Popovice 24 12 1 11 2393.1 95.5 : 96.5 25
6. KK Konstruktiva D 23 11 1 11 2434.1 99.0 : 85.0 23
7. TJ Rudná C 23 11 1 11 2409.7 93.5 : 90.5 23
8. KK Slavia B 23 10 2 11 2396.4 90.0 : 94.0 22
9. TJ Astra Zahradní Město B 22 10 1 11 2380.6 83.5 : 92.5 21
10. KK Slavoj D 23 9 3 11 2356.6 92.0 : 92.0 21
11. TJ Kobylisy D 23 10 1 12 2305.6 87.0 : 97.0 21
12. TJ Radlice C 23 8 4 11 2382.4 81.0 : 103.0 20
13. SK Meteor D 23 5 1 17 2306.2 65.5 : 118.5 11

MISTROVSTVÍ PRAHY 3

1. TJ Sokol Praha-Vršovice C 25 16 4 5 2410.3 136.5 : 63.5 36
2. SK Uhelné sklady B 25 17 1 7 2368.1 124.5 : 75.5 35
3. AC Sparta Praha C 25 17 1 7 2410.4 122.0 : 78.0 35
4. KK Slavia C 25 16 1 8 2321.3 123.0 : 77.0 33
5. KK Konstruktiva Praha E 25 14 1 10 2256.0 103.0 : 97.0 29
6. TJ Sokol Rudná D 25 12 2 11 2304.0 105.5 : 94.5 26
7. SK Uhelné sklady C 25 12 1 12 2323.6 102.5 : 97.5 25
8. SK Žižkov Praha D 25 12 0 13 2343.7 98.0 : 102.0 24
9. VSK ČVUT Praha B 25 12 0 13 2322.1 98.0 : 102.0 24
10. SC Olympia Radotín B 25 11 2 12 2339.8 90.5 : 109.5 24
11. TJ Astra Zahradní Město C 25 10 1 14 2311.3 91.5 : 108.5 21
12. SK Meteor Praha E 25 10 0 15 2303.0 89.5 : 110.5 20
13. SK Rapid Praha 25 7 0 18 2288.9 75.5 : 124.5 14
14. KK Velké Popovice B 25 2 0 23 2218.2 40.0 : 160.0 4

MISTROVSTVÍ PRAHY 4

1. TJ Sokol Rudná E 22 15 0 7 2223.7 109.0 : 67.0 30
2. TJ Sokol Praha-Vršovice D 22 15 0 7 2225.9 106.0 : 70.0 30
3. KK DP Praha B 22 13 4 5 2199.6 103.0 : 73.0 30
4. SC Olympia Radotín C 22 11 1 10 2223.1 94.5 : 81.5 23
5. KK Velké Popovice C 23 10 2 11 2114.8 87.0 : 97.0 22
6. SK Žižkov Praha E 23 7 1 15 2111.4 70.0 : 114.0 15
7. SK Rapid Praha B 22 3 0 19 2077.2 54.5 : 121.5 6

MLADÁ PRAHA

Dorost

Poř.

Jméno Oddíl

Tur.

Prům.

Body

1. KOCMAN Dominik Rudná 6 400,50 77
2. KRÁLOVÁ Barbora Žižkov 5 406,20 69
3. MAJER Michal Rudná 6 379,00 68
4. SLUNEČKOVÁ Barbora Rudná 5 382,00 58
5. ŠIMKOVÁ Petra Radotín 4 415,50 54
6. ŽĎÁRKOVÁ Miloslava Žižkov 4 403,75 47
7. VANĚČEK Adam Žižkov 3 443,00 40
8. JAKEŠOVÁ Barbora Konstruktiva 3 382,67 36

           
Žáci

Poř.

Jméno Oddíl

Tur.

Prům.

Body

1. DANĚČEK Dominik SC Radotín 6 401,67 84
2. SEMECKÝ Karel KK Slavoj 5 390,00 69
3. KRÁLOVÁ Denisa SK Žižkov 4 388,75 55
4. PREIS Ondřej SC Radotín 5 236,40 53
5. UJHELYIOVÁ Stella SC Radotín 5 244,20 52
6. KREJČÍ Leona SC Radotín 4 274,75 44
7. HENDRYCHOVÁ Agáta KK Slavoj 3 380,00 41
8. HOLAN Čeněk KK Slavoj 3 360,67 39

9. ČEKALOVÁ Elizabeth KK Slavoj 2 272,50 21

Finálová část
Dorost Žáci - Žákyně

 

 


Archiv Mistrů Prahy Družstev

;PKS - Poslední aktualizace  06.04.2024 - e-mail - webmaster.